بنام خدا 


تاریخ آخرین به روز رسانی :  20 شهریور 1397


قوانین و مقررات سایت فروشگاه زعفران ایرانیان باستان
 

مقدمه :

شرکت زعفران ایرانیان باستان به شماره ثبت 478156 دارای استاندارهای روز ایران شامل (سیب سلامت از سازمان غذا و دارو استاندارد ملی ایران و بارکد ملی ایران) میباشد و هدف این سایت فروشگاه آنلاین زعفران ایرانیان تولید و پخش زعفران صادراتی با کیفیت و استاندارد شده که از زمان برداشت تا زمان بسته بندی به صورت کاملا بهداشتی در محیط مناسب و از نظر وزن کاملا دقیق و از نظر ماشین آلات بسته بندی از سازمان استاندارد ملی ایران مورد تایید قرار گرفته و دارای تاییدیه میباشد  لذا قیمت کالا در این فروشگاه اینترنتی بستگی به کیفیت عالی (چه از نظر بسته بندی و چه نوع زعفران) بهترین نوع زعفران در ایران دارد که از نظر آزمایشگاهی دارای رتبه (سرگل رشته ای ممتاز صادراتی و درجه یک) آزمایش شده و دارای برگه آزمایشگاه از استاندارد ملی ایران میباشد.

 شرایط و قوانین

استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت زعفران ایرانیان به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" به آدرس های  زیر خرید آنلاین زعفران چه بسته بندی و چه فله با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما خواهد بود.


  www.saffroniranian.ir  
 
www.Saffroniranian.ir


 
محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای "شرکت زعفران ایرانیان باستان  " محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین "شرکت زعفران ایرانیان بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت در باره ما  منتشر خواهد کرد.


1: خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید.

استفاده از محتویات "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان " برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

2: اطلاعات موجود در "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" از منابع معتبر و مرتبط سازنده محصولات جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات وسرویس های موجود یا ارائه شده در "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

3: کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. و اطلاعات که در ایمیل شخصی دریافت میکنند حتما باید تایید ایمل را انجام داده باشندکه درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.


4: شما به شرکت زعفران ایرانیان اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از "سایت فروشگاه ایرانیان" به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

5: سایت "فروشگاه ایرانیان" ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل شرکت زعفران ایرانیان  نباشند و شرکت زعفران ایرانیان هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد. "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب سایت ها نمی باشد. وب سایت هایی که در صفحات "سایت فروشگاه ایرانیان" لینک می شوند ممکن است توسط افرادی خارج از شرکت  توسط ارگانها و یا شرکتهای معتبر  اداره شده، لذا "سایت فروشگاه ایرانیان" نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد.

سایت فروشگاه"زعفران ایرانیان" هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و "سایت فروشگاه ایرانیان" تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" اطمینان، سهولت، دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نکرده و آنها را بدون هر گونه قید یا تضمینی «آنگونه که هست» ارائه می کند. "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از وب سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.
این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.
"سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" امکان دارد دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی در وب سایت درج نظرات و اطلاعات در مورد زعفران خواصها استفاده ها و فرقهای بین زعفران و لینک های سایت های غذا و دارو و استاندارد ایران و سایر سرویس هایی باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران ارائه می شود شما توافق می کنید که از این سرویس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.


6: ممکن است ما سرویس های خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان " هر از گاهی  از نظر قیمت گذاری و خدمات اطلاع رسانی به روز خواهد شد. در این صورت تاریخ درج شده در بالای این صفحه نشان دهنده آخرین زمان به روز رسانی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد.

7: هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" ایجاد نماید.  و با آن حساب کاربری خرید آنلاین انجام دهد بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

8: حساب کاربری هر شخص حقیقی یا حقوقی در طرح "سایت همکاری با نمایندگان" و (همکاری در فروش) بعد از فعال شدن طبق روش های اعلامی (بعد از اولین خرید یا توسط کارشناسان فروشگاه) تا همیشه به روز خواهد بود و به صورت عمده خرید محاسبه خواهد شد .

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده = فروشگاه اینترنتی شرکت زعفران ایرانیان به آدرس

www.saffroniranian.ir 
www.Saffroniranian.ir


خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید.

فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، خدمات موتوری است و مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

در صورتی که کالا در شهر تهران با بسته بندی ظاهری سالم توسط پیک و در سایر نقاط توسط پست تحویل داده شد، در صورت معیوب بودن محتوای داخلی کالا، فروشنده موظف است هماهنگی های لازم برای رفع عیب یا نقص با صلاحدید خود در کوتاهترین زمان ممکن با خریدار انجام نماید.

فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد با استفاده از محتوای تماس با ما

خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت "پرداخت شده"، "در حال بررسی" و "ارسال شد" نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار پارگی و شکستگی و معیوب و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.

برای سفارش هایی که توسط پیک ارسال می گردد (مناطق ۲۲ گانه تهران)، پیک متعهد به تحویل سفارش "صرفا" در محل درب ورودی اولیه ساختمان به مشتری می باشد. لذا خریدارانی که در مجتمع های مسکونی یا اداری حضور دارند می بایست به درب ورودی ساختمان مراجعه کرده و محصول را تحویل گیرند. 

در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط شرکت (به وسیله پست یا پیک شرکت) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.
کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه "راهنمای خرید" را مطالعه نماید.سیاست حفظ حریم شخصی کاربران


شرکت زعفران ایرانیان به اطلاعات مخفی یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

شرکت زعفران ایرانیان متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از وب سایت نماید. در واقع با استفاده از "سایت زعفران ایرانیان"، شما رضایت خود را در نظرات اعلام خواهید کرد.


جمع آوری اطلاعات شخصی شما

سایت فروشگاه زعفران ایرانیان اقدام به دریافت اطلاعاتی می کند که هنگام ارسال سفارش خرید کالاها، بر مبنای آن بتوان سفارش را در اسرع وقت تحویل دهد. همچنین "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" مبادرت به جمع آوری اطلاعات آماری می نماید که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رایانه شما می باشد و به طور خودکار توسط "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" ثبت شود. این اطلاعات می تواند شامل آدرس IPنوع مرورگر، نام حوزه اینترنتی و زمان دسترسی به سایت باشد. این اطلاعات توسط "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" برای انجام عملیات بهتر، حفظ کیفیت سرویس ها و تامین اطلاعات آماری مورد استفاده قرار می گیرد.


استفاده از اطلاعات شخصی شما


سایت فروشگاه زعفران ایرانیان از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب سایت و تامین سرویس هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند. "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.
سایت فروشگاه زعفران ایرانیان فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد و امکان دارد گاه به گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع رسانی در مورد پیشنهاداتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگیرد. یا پیام کوتاه بفرستد در این حالت، اطلاعات منحصر به فرد شما نظیر نام، تلفن، آدرس، Email و ... به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی شود.

سایت فروشگاه زعفران ایرانیان صفحاتی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده می کنند ردیابی می کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه سرویس هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند.

این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

در این فروشگاه از زمان ثبت نام تا خرید در مورد چگونگی خرید راهنمایی خرید و تکمیل پروسه ثبت نام دارد تا کاربران بتوانند به صورت صحیح وبدون مشکل ثبت نام خود را نهایی کنند تا خرید بدون مشکل را داشته باشند .نکته : لطفا فایلی که در اول ثبت نام در سایت زعفران فروشگاه ایرانیان به ایمیل شما صادر میشود را تایید کنید لذا تایید نکردم ایمیل و نادرست وارد کردن اطلاعات باعث ناقص بودن عملیات خرید است و تمام مراحل ناقص و غیر استفاده خواهد بود حتما تا آخر نوار خرید ثبت نام ثبت نام خود را نهایی کنید و سپس شروع به خرید نمایید.


ارتباط مستقیم با شرکت و کاربران

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی سایت زعفران ایرانیان به نشانی های زیر است.

www.saffroniranian.ir 
www.Saffroniranian.ir 

و ایمیل های ما :

info@saffroniranian.ir 
info@saffroniranian.ir


اینستاگرام ما :

 Instagram.com/Saffron_iraniann

و تلفنهای شرکت :

تلفن:         18 00 8854 21 98+

تلفن:         50 28 8873 21 98+

تلفن همراه: 0372821 912 98+ آقـامیر

تلفن همراه: 2140563 912 98+ یوسـفی


کدپستی :       1655619689

 

آدرس : تهران ، سهروردی شمالی ، بعد از هویزه ، خیابان نقدی ، پلاک 30 ، طبقه 4 ، واحد 8 (زعفران ایرانیان باستان)

پیشنهادات و نظرات خوبتان را برای زعفران ایرانیان باستان بفرستید.
 

راه های تماس با ما

     


چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟


شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.

سایت فروشگاه زعفران ایرانیان از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنید "سایت فروشگاه زعفران ایرانیان" به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.

شرکت زعفران ایرانیان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده در صفحه تماس با ما در میان بگذارید.


شرکت زعفران ایرانیان آرزوی بهترین ها را برای شما مصرف کنندگان دارد و از همه جهات تلاش میکند تا بهترین کیفیت و بهترین قیمت زعفران و یا کالای ایرانی به شما عزیزان ارائه دهد ما افتخار میکنیم تا همیشه در کنار شما باشیم تا در سر هر سفره ایرانی طلای ایران (زعفران ایرانیان) قرار گیرد انتخاب هر ایرانی زعفران ایرانی و انتخاب دنیا زعفران ایرانی به امید آن روز


با تشکر از همه عزیزانی که ما را حمایت میکنند و خواهند کرد .

خرید اینترنتی زعفران